Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/krzysiup14/best-bus.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/krzysiup14/best-bus.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/krzysiup14/best-bus.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Transport rowerów busem lub autokarem - Best-Bus

Transport rowerów busem lub autokarem

Transport rowerów busem lub autokarem

Rower – pasja, przyjaźń, wyzwanie

Nic tak nie doładowuje baterii jak aktywnie spędzony czas. Wyjazdy rowerowe pozwalają na korzystanie nie tylko z walorów krajoznawczych, ale również to czas zawiązywania czy pogłębiania relacji z innymi uczestnikami wędrówek. Choć każdy podróżuje na swoich dwóch kółkach, i zdawałoby się, że gdzieś obok, to jednak wspólna eksploracja , współodczuwanie towarzyszących nam emocji i wrażeń, wspólna pasja niezwykle przyczyniają się do budowania więzi.
To czas nie tylko podziwiania regionów, kultur, tradycji, ale również zmagania się z własnymi słabościami, czy pokonywania przeciwności występujących podczas wędrówki.

Coraz więcej osób wybiera tę formę aktywności. Począwszy od pierwszych dni nieco bardziej sprzyjającej aury na ulicach miast, leśnych ścieżkach, wiejskich bezdrożach zauważyć można wielu cyklistów. Jedni na przejażdżkę wypuszczają się sami, inni w mniejszych lub większych grupach. Często spotkać można kilka zaprzyjaźnionych rodzin z dziećmi, a kolejne wycieczki z czasem przeradzają się w chęć wzięcia udziału w wędrówce.

Czym przewieźć rower?

Wypady rowerowe te krótsze i te dłuższe wymagają jednak dotarcia na miejsce i zapewnienia transportu rowerów. Przewóz rowerów nastręcza często wiele problemów, gdyż nie każdy dysponuje samochodem lub odpowiednim bagażnikiem.
Rozpoczyna się wtedy poszukiwanie pociągu z wagonami przystosowanymi do przewozu rowerów. Jednak nie wszystkie pociągi posiadają taki wagon lub przedział, a do tego dochodzi nie zawsze sprzyjający naszym planom rozkład jazdy.
Poza naszym sprzętem, podróżujemy również z bagażem, a z dworca kolejowego trzeba dotrzeć do oddalonego miejsca naszego zakwaterowania lub początku naszej wędrówki, co dodatkowo może nastręczać trudności.
Dlatego planując wyprawę warto znaleźć najbardziej dogodny transport odpowiednio zabezpieczający przewóz rowerów.
Wybierając bus lub autokar z przyczepą przystosowaną do przewozu rowerów rozpoczynamy podróż w wybranym przez nas czasie i miejscu, docieramy szybko i komfortowo bezpośrednio do celu, a nasz sprzęt odpowiednio zabezpieczony nie tylko podróżuje z nami, ale dodatkowo nikomu nie przysparza kłopotu.

Transport rowerów busem lub autokarem – czyli jaką opcję wybrać

Kiedy planujemy zwiedzanie danego regionu korzystając ze stałej bazy noclegowej warto umówić się z przewoźnikiem zapewniającym transport rowerowy na dowóz i odbiór z miejsca noclegu.

Z kolei jeśli nasz wypad ma charakter wędrówki, a nocleg mamy co wieczór w innym miejscu, warto rozważyć wynajem busa lub autokaru z przyczepą na rowery na cały okres naszego wyjazdu. Pozwoli nam to, co dzień rano na przekazanie bagaży przewoźnikowi, który dostarczy je do kolejnego punktu, zaś my niczym nie obciążeni możemy oddać się przyjemności jaką daje nam jazda na rowerze.

Takie rozwiązanie zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza kiedy podróżujemy z grupą mniej przygotowaną kondycyjnie lub dziećmi. Jeśli zdarzy się usterka roweru, czy któryś z uczestników nie będzie mógł w danym dniu dalej towarzyszyć nam w eskapadzie, bus lub autokar z przyczepą rowerową odbierze go wraz z rowerem z trasy przejazdu.

Dbając o to abyście Wy i Wasze rowery dotarli na miejsce wędrówki bezpiecznie i na czas, a zaplanowany wyjazd był niezapomnianym przeżyciem, który będziecie nie raz wspominać, Firma BEST- BUS zapewnia busy i autokary z przyczepami na rowery.

Share:

Comments are closed.