Przewóz gości weselnych Warszawa

wynajem busów warszawa

Ślub i wesele – zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swoich gości

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu Młodej Pary i ich Rodziców. Czas przygotowań to godziny rozmów, setki wyborów dotyczących daty, miejsca, stroju, zaproszeń i organizacji przyjęcia.
To również ważny dzień dla rodziny i przyjaciół, którzy towarzyszą Młodej Parze. Aby zapewnić swoim gościom komfort coraz więcej par decyduje się na wynajem busa czy autokaru.
Urokliwie położone kościoły, pałacyki, rezydencje czy domy weselne często znajdują się w znacznej odległości od miejsca zamieszkania zaproszonych, co znacząco utrudnia dotarcie do miejsca uroczystości, czy powrót do domu.
Należy pamiętać, że nie każdy jest mobilny, a praktycznie na każdym weselu, znajdą się osoby, które szukają możliwości podjechania do kościoła, czy na przyjęcie, z tymi którzy posiadają samochód. Zdarza się, że osoby starsze nie mogąc skorzystać z dogodnego dojazdu rezygnują z uczestnictwa w ślubie czy weselu.
Aby wszyscy zaproszeni mogli celebrować z Młodą Parą ten dzień, nie odmawiając sobie lampki szampana warto zdecydować się na miły gest w stosunku do naszych gości i zapewnić im transport. Dodatkową korzyścią takiego rozwiązania, jest możliwość ustalenia godziny podstawienia autokaru w nocy i nad ranem, który rozwiezie weselników, gwarantując im bezpieczny powrót.
Planując wynajęcie autokaru lub busa na uroczystość należy rozważyć liczbę osób, które skorzystają z możliwości dojazdu, ale i powrotu, ustalić czas i miejsce podstawienia transportu zarówno na ceremonię , jak i po jej zakończeniu, rozważyć liczbę przejazdów rozwożących gości, zaś resztę pozostawić profesjonalistom.

Share:

Comments are closed.