Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/krzysiup14/best-bus.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/krzysiup14/best-bus.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/krzysiup14/best-bus.eu/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Autokar na wycieczki szkolne Warszawa, przewóz dla szkół: wynajem, cennik, ile kosztuje - Best-Bus

Autokar na wycieczki szkolne

Autokar na wycieczki dla szkół

Bezpieczny autokar na wycieczki szkolne i dla przedszkoli

Z pierwszymi oznakami wiosny uczniowie ze zniecierpliwieniem odliczają czas do wycieczek tych krótszych, jednodniowych do kina, teatru, i tych dłuższych, kilkudniowych . Z kolei pierwsze dni szkoły obfitują w wyjazdy integracyjne, spływy kajakowe, wędrówki rowerowe, które pozwalają nacieszyć się mającymi niedługo odejść w zapomnienie długimi, słonecznymi dniami.

W obu przypadkach rady rodziców, wychowawcy, nauczyciele tematyczni i dyrektorzy szkół stają przed ogromnym wyzwaniem przygotowania całej imprezy. Jednym z elementów tej układanki jest wynajem autokarów na wycieczki szkolne. Jednak czy jest to wynajem autokaru na basen, dowóz dzieci do szkoły, czy przewóz dzieci i młodzieży na zieloną szkołę, to zasady którymi powinniśmy się kierować pozostają bez zmian.

Wynajem autokarów, wynajem busów – jak zamówić przewóz uczniów

Jeśli przygotowujemy wycieczkę, to już na etapie planowania, warto zastanowić się ile osób będzie podróżowało. Pozwoli nam to dokonać właściwego wyboru wielkości busa lub autokaru, i zoptymalizować koszty. Warto zastanowić się i porównać koszt wynajęcia, ale i komfort podróży np. 2 autokarów z wynajęciem autokaru i busa.

Planując wycieczkę rowerową warto też dopytać przewoźnika czy posiada przyczepkę o określonych parametrach na nasz sprzęt lub czy może ją dla nas wynająć tworząc kompleksową usługę. Dzięki temu nie musimy martwić się czy wszystko będzie na czas i czy przyczepa będzie pasowała do haka w busie lub autokarze.

Nawet jeśli nasza wycieczka ma odbyć się za kilka miesięcy , to dobrze jest zamówić przewóz busem lub autokarem już na tym etapie. Im bliżej do podróży tym mniejszy wybór ofert, a i często wyższe ceny. Może też okazać się, że firma, która przygotowała już jakiś czas temu dla nas najlepszą propozycję, w tym momencie ma już zarezerwowany termin przez inną szkołę.

Poszukiwany tani autokar dla szkół

Musimy też pamiętać, że najlepsza oferta to nie znaczy najtańsza. Oczywiście, zdarza się, że najbardziej konkurencyjna propozycja pod względem ceny będzie i tą najlepszą jakościowo. Jednakże najważniejszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa. Działające pasy bezpieczeństwa, klimatyzacja/ogrzewanie są absolutnie obowiązkowym wyposażeniem, których sprawność dość łatwo zweryfikować.

Dużo trudniej zauważyć efekt długotrwałego złego zarządzania niedoinwestowaną i źle serwisowaną flotą. Niestety przewoźnicy, którzy zaniżają cenę nie są w stanie zapewnić odpowiedniego standardu technicznego pojazdu.

Oczywiście możemy poprosić policję, aby sprawdziła stan techniczny pojazdu. Jednakże musimy pamiętać, że kontrola ta będzie możliwa, wówczas jeśli będzie dostępny wolny patrol, co więcej będzie ona dość pobieżna.

Priorytetem bezpieczeństwo

Dlatego dużo lepszym rozwiązaniem przy wyborze busów i autokarów jest korzystać z usług sprawdzonej firmy transportowej, którą znamy i której ufamy. Przy stałej współpracy można być pewnym jakości oferowanej usługi, a często i konkurencyjnej ceny. Firma BEST-BUS posiada w swojej ofercie możliwość nawiązania stałej współpracy, która oparta jest na wypracowanych i omówionych wspólnie z Klientem standardach.

Jeśli nie mamy partnera zapewniającego przewóz uczniów, warto umówić się na obejrzenie floty, dopytać jakie doświadczenie ma przewoźnik, z kim współpracował. Osobiste spotkanie często wiele wnosi, to czas kiedy możemy określić parametry które uważamy za istotne dla grupy biorąc pod uwagę porę dnia w jakiej będziemy podróżować, czas trwania przejazdu i wiek dzieci. Dla jednych niezbędnym będzie DVD w autokarze, dla innych toaleta, WI-FI czy minibarek. Jednak pamiętajmy, bezpieczeństwo przede wszystkim! Dlatego, aby zapewnić spokojną podróż wszystkie busy i autokary firmy BEST-BUS poddawane są regularnym kontrolom technicznym.

Share:

Comments are closed.